GARNÝŽE, ŽALUZIE, ROLETY, MARKÝZY, SHRNOVACÍ DVEŘE A STĚNY, ZÁCLONY A ZÁVĚSY, SÍTĚ PROTI HMYZU...
  » hlavní strana - rolety

ROLETY

Rolety interiérové

Rolety interiérové

Interiérové látkové rolety představují další efektivní způsob stínění. Díky své jednoduché konstrukci a široké škále barevných odstínů látek, lze roletu přizpůsobit i tomu nejnáročnějšímu interiéru.

Rolety mohou být ovládány řetízkovým nebo pružinovým mechanismem, v provedení s krytem návinu, s vodícími lištami. Mohou být montovány na jakékoliv okno, na zeď, na strop, nebo do střešních oken.

Roletožaluzie

Roletožaluzie

Roletožaluzie je roleta se speciální látkou, která se skládá z průhledných a neprůhledných vodorovných pásů. Při manipulaci s roletou dochází k zajímavému překrývání těchto pásů, tím vzniká žaluziový efekt.

Rolety venkovní

Rolety venkovní

Venkovní rolety poskytují kromě zastínění místnosti také tepelnou a zvukovou izolaci, zvláště jedná-li se o rolety s hliníkovými lamelami, vyplněnými PUR pěnou. Rolety mohou být ovládány ručně, motorem, i s dálkovým ovládáním.

Venkovní rolety dodáváme v provedení s plastovými lamelami 37mm, nebo s hliníkovými lamelami 37mm, 52mm a 55mm.

Rolovací garážová vrata

Tvarem a provedením připomínají venkovní rolety, ale jsou velmi robustní konstrukce. Lamely jsou o šířkách 52mm, 55mm a 77mm. Ovládání vrat je vždy motorem, a to buď vypínačem nebo dálkovým ovládáním.

Další odkazy na informace o venkovních a vnitřních roletách:

Fotogalerie Vzorník barev Technické informace» Žaluzie, rolety, garnýže, sítě proti hmyzu, markýzy pro Brno a okolí « » Garnýže žaluzie Medek, sdružení. « TOPlist 

Bez písemného souhlasu zástupců sdružení Garnýže žaluzie Medek je jakékoliv kopírování a použití textů,
fotografií a ostatního obsahu uveřejněného na těchto internetových stránkách i jejich podstránkách zakázáno.